» Українська версія

Завод «Озон Бориспіль» - виробництво, продаж і установка систем вентиляції та кондиціонерів

Завод «Озон» ВАТ «Промтехмонтаж» засновано в 1991 році.

Завод виготовляє вироби для систем вентиляції, а також товари товари народного споживання – огорожі, декоративні решітки, водозбори, відливи, стелажі, тощо.

За десятирічний період діяльності відпрацьовано ряд головних принципів у взаємовідносинах із замовниками та партнерами:

  • якість виконання робіт, яка забезпечується сучасним обладнанням та технологіями, зв’язками з провідними інститутами у галузі зварювання, матеріалознавства, технології будівництва, наявності сучасних засобів контролю, що підтверджується ліцензіями, сертифікатами і дозволами відповідних органів
  • надійність і швидкість у виконанні договірних зобов’язань, які забезпечуються високопрофесійним керівництвом та інженерно-технічним персоналом, могутньою виробничою базою, передовою технікою і технологією
  • конкурентоспроможні ціни
  • робота на кінцевий результат – введення об’єктів в експлуатацію

Підприємство має великі виробничі потужності, що постійно розвиваються та удосконалюються. Для потреб замовників виготовляється нестандартне обладнання.

Завод «Озон» виконує повний комплекс робіт по вентиляції і кондиціюванню – від проектування і виготовлення до монтажа повітропроводів і вентиляційного обладнання та пусконалагоджувальних робіт. Вентиляційні вироби виготовляються підвищеної щільності згідно ТУ УВ.2.5-9.2-20620868.001-2002.